Dielli | Dielli.al - jeto me lajmin

JETO ME LAJMIN !

ADRESA: Pranë "Misto Mame" në kompleksin AML-Leonard
Mob: 069 60 43 503 Email: info@dielli.al

Lajmet Kryesore
GOLDBET.AL

LAJMET E FUNDIT

Horoskopi, datë 24 tetor 2014- Lexoni fatin tuaj

HOROSKOPI- Dielli.al ofron për të gjithë lexuesit parashikimin e yjeve për çdo ditë të javës.   Dashi Nëse jeta juaj ne çift

Mediat serbe publikojnë vendimin e UEFA-s: Serbia dhe Shqipëria do të riluajnë ndeshjen

FUTBOLL -  BOTA - Komisioni prej tre anëtarësh i Disiplinës në UEFA ka vendosur që ndeshja mes Serbisë dhe Shqipërisë të vazhdojë në një

Aksident në Drithas, emrat e dy viktimave dhe të plagosurit

KORÇË – Pas tragjedive të ndodhura gjatë 36 orëve të fundit në rrugët tona, një tjetër ngjarje tragjike ka ndodhur në orët e vona të mb

Europa League, Beshiktash gjunjëzon serbët në Beograd, Paok-u Kaçes mundet në shtëpi

FUTBOLL-EUROPA LEAGUE-  Kanë përfunduar dhe ndeshjet  e mbrëmjes së sotme të vlefshme për Europa League. Skuadra e Granit Xhakës ka shënuar

Turqit, kopjacë të këqinj të shqiptarëve

MES RRESHTAVE – Turqit janë kopjacë të këqinj. Jo vetëm në marka por edhe në akte apo sjellje e kanë dëshmuar së fundi. Droni, shpikja all

Gjoksi i femrës, vajza e Ledi Shamkut kritikon Ramën për maskilizëm

VEÇOJMË – Jo vetëm ndjekësit e zakonshëm apo opozita është kundër trajtimit që i ka bërë kryeministri Edi Rama fushatës kundër kancerit

Vokrri: Vendimi i UEFA-s, fitore Shqipërisë

PRISHTINË – Vendimi i UEFA-s është marrë tashmë dhe pritet vetëm shpallja e tij të premten, ku i jepet fitorja në tavolinë kombëtares shqi

Francë-Shqipëri, biletat në treg

FUTBOL-KOMBETARE- Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar të gjithë tifozët shqiptarë  të cilët janë të interesuar për të ndjekur në st

Tifozët e Beshiktashit mbështesin Partizanin e Beogradit

FUTBOLL-BOTA- Tifozët e Besiktasit kishin paralajmëruar se do të vshkojnë në Beograd për ndeshjen kundër Partizanit, sonte në kuadër të Euro

Iniesta-Ronaldos: Adaptohu me kalendarin

FUTBOLL-SPANJË- Mesfushori katalanas, Andres Iniesta ka reaguar menjëherë pas ankesës së sulmuesit madrilen, Cristiatno Ronaldo në lidhje me dit

Me shume ...

SPORT

Mediat serbe publikojnë vendimin e UEFA-s: Serbia dhe Shqipëria do të riluajnë ndeshjen

FUTBOLL -  BOTA - Komisioni prej tre anëtarësh i Disiplinës në UEFA ka vendosur që ndeshja mes Serbisë dhe Shqipërisë të vazhdojë në një terren neutral, ka njoftuar e përditshmja serbe “Politika”. E përditshmja serbe “Politika

Europa League, Beshiktash gjunjëzon serbët në Beograd, Paok-u Kaçes mundet në shtëpi

FUTBOLL-EUROPA LEAGUE-  Kanë përfunduar dhe ndeshjet  e mbrëmjes së sotme të vlefshme për Europa League. Skuadra e Granit Xhakës ka shënuar fitore në shtëpi ndaj ekipit qipriot Apollon me rezultatin 5-0. Ndërkohë ndeshja e shumë pr

Vokrri: Vendimi i UEFA-s, fitore Shqipërisë

PRISHTINË – Vendimi i UEFA-s është marrë tashmë dhe pritet vetëm shpallja e tij të premten, ku i jepet fitorja në tavolinë kombëtares shqiptare. Kështu është shprehur në një prononcim për mediat kreu i Federatës së Futbollit t

Francë-Shqipëri, biletat në treg

FUTBOL-KOMBETARE- Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar të gjithë tifozët shqiptarë  të cilët janë të interesuar për të ndjekur në stadium ndeshjen Francë-Shqipëri, për datën se kur do të jenë në treg biletat. Përmes një

Me shume ...
dielli.al mobile
dielli.al i bashkohet nismes Jo Duhanit

Fut adresen email:

YoWindow.com Forecast by yr.no

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

dielli.al toolbar
horoskopi dielli.al
dielli lojra