Dielli | Dielli.al - jeto me lajmin

JETO ME LAJMIN !

ADRESA: Pranë "Misto Mame" në kompleksin AML-Leonard
Mob: 069 60 43 503 Email: info@dielli.al

Lajmet Kryesore
GOLDBET.AL

LAJMET E FUNDIT

Parashikimi në Dielli.al: Ndëshkimi i UEFA-s: Serbia 52%, të dy ekipet 27%

TIRANË – Në shumicë të thjeshtë, votuesit e portalit Dielli.al kanë parashikuar se UEFA do të ndëshkojë Serbinë, por ajo që e bën të ve

Basha: Rama të lerë llogjet, të angazhojë resurset në mbrotje të Kombëtares

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha e ka quajtur të padrejtë vendimin  e UEFA-s që vendosi të ndëshkojë Kombëtaren shqiptare, duke i dhënë se

Gisele Bundchen sharmante në setin e ri- FOTO

VIP-Modelja e njohur Gisele Bundchen nuk  ndalet duke pozuar sharmin e saj. Së fundmi, Bundchen ka pozuar për firmën e njohur braziliane të bi

Kristen Stewart braktis aktrimin

VIP-Aktorja e filmit  “Twilight”, Kristen Stewart  duket se do të tërhiqet nga aktrimi, për t’iu përkushtuar një tjetër hobi të saj.

Balaj mesazh Platinisë:  Po stoli që mu thye në kokë,  nuk ju ra në sy

TIRANE- Sulmuesi i Shqipërisë, Bekim Balaj ka shprehur pakënaqësinë e tij ndaj vendimit të Komisionit Disiplinor të UEFA-s për ndeshjen e ndë

Berisha: Ekipi yne viktime e politikes!

TIRANË- Ish- kryeministri Sali Berisha ka reaguar ne lidhje me vendimin që dha UEFA për skuadrën tonë. Në nje postim në rrjetin social Facebook

Bleona patriote e denjë

VIP-Këngëtarja Bleona Qerreti njihet tashmë për famën që ka krijuar si brënda Shqipërisë dhe jashtë saj. Ajo  gjithashtu njihet edhe pë

Shpend Ahemti:  UEFA i tha po racizmit dhe pranoi fashizmin në stadium

KOSOVA - Vendimi i turpshem i UEFA-s ka sjelle reagimet e politikanëve shqiptarë në  trojet ku ndodhen. Kryekomunari i Prishtinës Shpend Ahmeti,

Rama: UEFA nuk bëri drejtësi FSHF të nis betejën gjyqësore

TIRANË- Kryeministri Edi Rama ka reaguar  menejherë pas vendimit të turpshëm që dha UEFA ,  për Shqipërinë ne lidhje me ndeshjen e ndërprer

Reagon Armando Duka:  Vendimi është i ndikuar politikisht

FUTBOLL- VENDI - Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka thotë se vendimi i UEFA –s për ndeshjen Serbi – Shqipëri është

Me shume ...

SPORT

Parashikimi në Dielli.al: Ndëshkimi i UEFA-s: Serbia 52%, të dy ekipet 27%

TIRANË – Në shumicë të thjeshtë, votuesit e portalit Dielli.al kanë parashikuar se UEFA do të ndëshkojë Serbinë, por ajo që e bën të veçantë votimin në portal është se 27 përqind e tyre janë shprehur për një penalizim të të

Balaj mesazh Platinisë:  Po stoli që mu thye në kokë,  nuk ju ra në sy

TIRANE- Sulmuesi i Shqipërisë, Bekim Balaj ka shprehur pakënaqësinë e tij ndaj vendimit të Komisionit Disiplinor të UEFA-s për ndeshjen e ndërprerë kundër Serbisë në Beograd. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Bekim Balaj ka shprehur p

Berisha: Ekipi yne viktime e politikes!

TIRANË- Ish- kryeministri Sali Berisha ka reaguar ne lidhje me vendimin që dha UEFA për skuadrën tonë. Në nje postim në rrjetin social Facebook, Berisha shkruan se UEFA vendosi per Vuçiçin dhe Ramen dhe jo per ndeshjen.  Me këtë vendim th

Shpend Ahemti:  UEFA i tha po racizmit dhe pranoi fashizmin në stadium

KOSOVA - Vendimi i turpshem i UEFA-s ka sjelle reagimet e politikanëve shqiptarë në  trojet ku ndodhen. Kryekomunari i Prishtinës Shpend Ahmeti, ka reaguar ashpër duke e quajtur këtë si një skandal të madh.  Ahmeti tha se "UEFA  me këtë

Me shume ...
dielli.al mobile
dielli.al i bashkohet nismes Jo Duhanit

Fut adresen email:

YoWindow.com Forecast by yr.no

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

dielli.al toolbar
horoskopi dielli.al
dielli lojra