Dielli | Dielli.al - jeto me lajmin

JETO ME LAJMIN !

ADRESA: Pranë "Misto Mame" në kompleksin AML-Leonard
Mob: 069 60 43 503 Email: info@dielli.al

Lajmet Kryesore
GOLDBET.AL

LAJMET E FUNDIT

Rama : Sot nuk u bë drejtësi për atë që ndodhi në stadiumin e Beogradit

TIRANË- Kryeministri Edi Rama ka reaguar  menejherë pas vendimit të turpshëm që dha UEFA ,  për Shqipërinë ne lidhje me ndeshjen e ndërprer

Reagon Armando Duka:  Vendimi është i ndikuar politikisht

FUTBOLL- VENDI - Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka thotë se vendimi i UEFA –s për ndeshjen Serbi – Shqipëri është

Frika nga terroristët islamikë, kryepolici i Tiranës takon kreun e KMSH

TIRANË – Frika nga elementët fondamentalistë islamikë dhe veprimi i disa xhamive që janë jashtë kontrollit të autoritetit më të lartë mys

Dënimi, reagon avokati i FSHF-së: Do të ndjekim çdo hap ligjorë, vendim i çuditshëm

TIRANË - Pas vendimit të turpshëm të dhënë nga UEFA, i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i FSHF-së. Avokati Artan Hajdari  në një prononc

Nora dhe Roberti së shpejti prindër

VIP- Këngëtarja Nora Istrefi e cila para pak kohësh e kurorëzoi lidhjen e saj me  Robertin para pak, tashmë pritet ta kurorëzojnë dashurinë e

Reagimet në rrjetet sociale: Vendimi i UEFA-s, ra si BOMBË

LAJME FACEBOOK – Vendimi i UEFA-s është pritur si bombë në Tiranë, por shpërthimin real e ka pasur në rrjetet sociale. Vala shpërthuese vet

UEFA i jep fitoren në tavolinë Serbisë, ja vendimi i plotë - E FUNDIT

FUTBOLL - BOTA- UEFA e ka marrë vendimin e saj për ndeshjen Serbi – Shqipëri. Dielli.al zbardh të plotë vendimin e marrë nga Komisioni i Disip

Pogradec, abuzoi seksualisht me 3 të mitura, në pranga 33-vjeçari

KORÇE- Një 33-vjeçar është arrestuar dje pasdite nga Policia e Pogradecit, pasi dyshohet se abuzonte seksualisht me tre vajza të mitura. Në pra

Merrte 1500 € rryshfet për një vend pune, pranga sekserit në Shkodër

SHKODER - Një person është ndaluar nga policia e Shkodrës, i dyshuar si sekser për punësim.  44 vjeçari Nazmi G., u shoqërua në polici dhe p

Shtypi i ditës, datë 24 tetor 2014

SHTYPI- Dielli.al ofron për lexuesit faqet e para të gazetave të përditshme shqiptare, të ditës së premte datë 24 tetor 2014. Gazetat sot f

Me shume ...

SPORT

Reagon Armando Duka:  Vendimi është i ndikuar politikisht

FUTBOLL- VENDI - Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka thotë se vendimi i UEFA –s për ndeshjen Serbi – Shqipëri është i ndikuar politikisht. Duka është shprehur se kishte mbetur i çuditur me konkluzionet e hetimit

Dënimi, reagon avokati i FSHF-së: Do të ndjekim çdo hap ligjorë, vendim i çuditshëm

TIRANË - Pas vendimit të turpshëm të dhënë nga UEFA, i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i FSHF-së. Avokati Artan Hajdari  në një prononcim të dhënë ka thënë se ky është vendim i çuditshem, pasi duhet të na ishte dhënë 3 pikes

UEFA i jep fitoren në tavolinë Serbisë, ja vendimi i plotë - E FUNDIT

FUTBOLL - BOTA- UEFA e ka marrë vendimin e saj për ndeshjen Serbi – Shqipëri. Dielli.al zbardh të plotë vendimin e marrë nga Komisioni i Disiplinës.  UEFA ka vendosur t’i japë fitoren 3 – 0 Serbisë. Burimet konfirmuan se po kështu Sh

Mediat serbe publikojnë vendimin e UEFA-s: Serbia dhe Shqipëria do të riluajnë ndeshjen

FUTBOLL -  BOTA - Komisioni prej tre anëtarësh i Disiplinës në UEFA ka vendosur që ndeshja mes Serbisë dhe Shqipërisë të vazhdojë në një terren neutral, ka njoftuar e përditshmja serbe “Politika”. E përditshmja serbe “Politika

Me shume ...
dielli.al mobile
dielli.al i bashkohet nismes Jo Duhanit

Fut adresen email:

YoWindow.com Forecast by yr.no

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

dielli.al toolbar
horoskopi dielli.al
dielli lojra