Dielli | Dielli.al - jeto me lajmin

JETO ME LAJMIN !

ADRESA: Pranë "Misto Mame" në kompleksin AML-Leonard
Mob: 069 60 43 503 Email: info@dielli.al

Lajmet Kryesore
GOLDBET.AL

LAJMET E FUNDIT

Kelmendi sërish kampione, por tani do garojë për Turqinë

SPORT – Xhudistja Majlinda Kelmendi e cila sot fitoi medaljen e artë në Grand Slamin e Abu Dhabit, është shprehur mjaftë e lumtur me këtë med

Paolo Gentiloni, shefi i ri i diplomacisë italiane

ROMË - AFP – Paolo Gentiloni, deputeti italian dhe ish-ministri i Komunikumit, do të jetë ministri i ri i Punëve të Jashtme, i cili do të zëv

Prangoset Eric Frein, një nga më të kërkuarit e FBI-së

UASHINGTON – Eric Frein është arrestuar,  duke konsideruar një sukses të madh për FBI-në pasi është në listën e 10 më të kërkuarve. La

Ekstradohet turku Ali Gurbuz drejt Zvicrës

TIRANË – Ali Riza Gurbuz, shtetasi turk i arrestuar në Shqipëri dhe i shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafikim të lëndëve narkotike,

Hashim Thaçi hedh idenë: Shqipëri – Kosovë pa kufij

PRISHTINË - Zgjerimi i rrugës në pikëkalimin kufitar Kosovë-Shqipëri në Vërmicë është përuruar sot nga kryeministri kosovar, Hashim Thaçi

Halloween-i, fantazia e çmendur e fëmijëve dhe .... – FOTO GALERI

TIRANË – Halloween po bëhet pjesë graduale e kulturës tonë, por ajo që shihet lehtësisht dhe qartë është se kjo festë e çmendur ka ngjit

Mira Meksi, pjesë e lëvizjes femërore masone?!

VEÇOJMË - Mira Meksi shfaqet rrallë. Nëse e kërkon në vendet apo aktivitete publike, vështirë ta gjesh dokudo. Zakonisht, mbyllet në “kull

Santos: Ronaldo ka lindur për të thyer rekorde

FUTBOLL-BOTA- Selektori i Portugalisë, Fernando Santos ka thënë se rekordet janë në gjakun e Cristiano Ronaldos. Ylli i Real Madridit ka shkëlqy

Paralajmërimi i Gramoz Ruçit

Armir Shkurti OPINION - Dje kryetari i grupit parlamentar socialist bëri lajm duke u vënë kufirin tek thana të paktën tre ministrave, nëmos

Me shume ...

SPORT

Santos: Ronaldo ka lindur për të thyer rekorde

FUTBOLL-BOTA- Selektori i Portugalisë, Fernando Santos ka thënë se rekordet janë në gjakun e Cristiano Ronaldos. Ylli i Real Madridit ka shkëlqyer me paraqitjet e tij deri më tani gjatë këtij sezoni duke realizuar 16 gola në tetë paraqitje

Zlatan Ibrahimovic: Topin e artë e meritoj unë

FUTBOLL - Sulmuesi i Suedisë dhe Paris Saint-Germain, Zlatan Ibrahimovic pranon se e ka të vështirë të shpallet fitues i Topit të Artë 2014 pasi nuk mori pjesë në Kampionatin botëror. Zlatan Ibrahimovic është në mesin e 23 futbollistëv

Me i miri i Barçes

FUTBOLL-BOTA- Javier Mascherano është shpallur futbollisti më i mirë i Barcelonës për edicionin e kaluar. Argjentinasi është shprehur i lumtur me çmimin kurse ka marrë lëvdata nga presidenti Josep Maria Bartomeu. Nuk është Lionel Mess

Shqiptarët

FUTBOLL -  Edhe pse shqiptarët u  ndëshkuan nga UEFA, duket se betejën morale ata e kanë fituar me kompeticionin më të madh fubollistik. Në faqen e saj të rrjetit social Facebook, UEFA ka fshirë postimin ku bëhej me dije vendimi i marrë

Me shume ...
dielli.al mobile
dielli.al i bashkohet nismes Jo Duhanit

Fut adresen email:

YoWindow.com Forecast by yr.no

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

dielli.al toolbar
horoskopi dielli.al
dielli lojra