Dielli | Dielli.al - jeto me lajmin

JETO ME LAJMIN !

ADRESA: Pranë "Misto Mame" në kompleksin AML-Leonard
Mob: 069 60 43 503 Email: info@dielli.al

Lajmet Kryesore
GOLDBET.AL

LAJMET E FUNDIT

Ministri serb i sportit,  akuzon UEFA-n: Ç'ishte ky vendim absurd

SERBI- Ministri serb i sportit, Vanja Udovicic është i pakënaqur me atë që iu dha Serbisë. Udovicic ka kritikuar UEFA-n duke thënë se vendimi

PD: Ja lokalet e paligjshme të pushtetit që nuk prishen nga INUK

TIRANË – Partia Demokratike denoncoi sot prishjet selektive duke sjellë me foto disa objekte që pretendohet se janë të zyrtarëve të lartë t

Frroku: UEFA zgjodhi politikën dhe nacionalizmin mbi futbollin

TIRANË – Vendimi i UEFA-s solli fitoren e politikës dhe nacionalizimit mbi futbollin. Kështu e ka komentuar kreu i Partisë Kristian Demokrate Ma

Vendimi i UEFA-s, ja si i përgjigjen lojtarët e kombëtares, reagimet e plota

FUTBOLL- VENDI - Pas lajmit të bërë publik nga UEFA ku kombërtares serbe do ti jepen 3 pikë në tavolinë për incidentet e ndodhura në Beograd,

Parashikimi në Dielli.al: Ndëshkimi i UEFA-s: Serbia 52%, të dy ekipet 27%

TIRANË – Në shumicë të thjeshtë, votuesit e portalit Dielli.al kanë parashikuar se UEFA do të ndëshkojë Serbinë, por ajo që e bën të ve

Gisele Bundchen sharmante në setin e ri- FOTO

VIP-Modelja e njohur Gisele Bundchen nuk  ndalet duke pozuar sharmin e saj. Së fundmi, Bundchen ka pozuar për firmën e njohur braziliane të bi

Kristen Stewart braktis aktrimin

VIP-Aktorja e filmit  “Twilight”, Kristen Stewart  duket se do të tërhiqet nga aktrimi, për t’iu përkushtuar një tjetër hobi të saj.

Balaj mesazh Platinisë:  Po stoli që mu thye në kokë,  nuk ju ra në sy

TIRANE- Sulmuesi i Shqipërisë, Bekim Balaj ka shprehur pakënaqësinë e tij ndaj vendimit të Komisionit Disiplinor të UEFA-s për ndeshjen e ndë

Bleona patriote e denjë

VIP-Këngëtarja Bleona Qerreti njihet tashmë për famën që ka krijuar si brënda Shqipërisë dhe jashtë saj. Ajo  gjithashtu njihet edhe pë

Shpend Ahemti:  UEFA i tha po racizmit dhe pranoi fashizmin në stadium

KOSOVA - Vendimi i turpshem i UEFA-s ka sjelle reagimet e politikanëve shqiptarë në  trojet ku ndodhen. Kryekomunari i Prishtinës Shpend Ahmeti,

Me shume ...

SPORT

Frroku: UEFA zgjodhi politikën dhe nacionalizmin mbi futbollin

TIRANË – Vendimi i UEFA-s solli fitoren e politikës dhe nacionalizimit mbi futbollin. Kështu e ka komentuar kreu i Partisë Kristian Demokrate Mark Frroku, njëherësh deputet i Kuvendit të Shqipërisë, verdiktin e marrë nga Komisioni i Disip

Vendimi i UEFA-s, ja si i përgjigjen lojtarët e kombëtares, reagimet e plota

FUTBOLL- VENDI - Pas lajmit të bërë publik nga UEFA ku kombërtares serbe do ti jepen 3 pikë në tavolinë për incidentet e ndodhura në Beograd, i gjithë opinioni publik është i shokuar dhe kanë reaguar për këtë vendim të padrejtë.

Parashikimi në Dielli.al: Ndëshkimi i UEFA-s: Serbia 52%, të dy ekipet 27%

TIRANË – Në shumicë të thjeshtë, votuesit e portalit Dielli.al kanë parashikuar se UEFA do të ndëshkojë Serbinë, por ajo që e bën të veçantë votimin në portal është se 27 përqind e tyre janë shprehur për një penalizim të të

Balaj mesazh Platinisë:  Po stoli që mu thye në kokë,  nuk ju ra në sy

TIRANE- Sulmuesi i Shqipërisë, Bekim Balaj ka shprehur pakënaqësinë e tij ndaj vendimit të Komisionit Disiplinor të UEFA-s për ndeshjen e ndërprerë kundër Serbisë në Beograd. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Bekim Balaj ka shprehur p

Me shume ...
dielli.al mobile
dielli.al i bashkohet nismes Jo Duhanit

Fut adresen email:

YoWindow.com Forecast by yr.no

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

dielli.al toolbar
horoskopi dielli.al
dielli lojra