Dielli | Dielli.al - jeto me lajmin

JETO ME LAJMIN !

ADRESA: Pranë "Misto Mame" në kompleksin AML-Leonard
Mob: 069 60 43 503 Email: info@dielli.al

Lajmet Kryesore
GOLDBET.AL

LAJMET E FUNDIT

A është Mira Meksi masone?

VEÇOJMË - Mira Meksi shfaqet rrallë. Nëse e kërkon në vendet apo aktivitete publike, vështirë ta gjesh dokudo. Zakonisht, mbyllet në “kull

Santos: Ronaldo ka lindur për të thyer rekorde

FUTBOLL-BOTA- Selektori i Portugalisë, Fernando Santos ka thënë se rekordet janë në gjakun e Cristiano Ronaldos. Ylli i Real Madridit ka shkëlqy

Paralajmërimi i Gramoz Ruçit

Armir Shkurti OPINION - Dje kryetari i grupit parlamentar socialist bëri lajm duke u vënë kufirin tek thana të paktën tre ministrave, nëmos

Ngrihet Task- Forca në kuadër të fushatës kombëtare të pyllëzimit

TIRANË - Me urdhër të Kryeministrit, duke marrë parasysh propozimin e Ministrisë së Mjedisit  për nisjen e një fushate kombëtare të pyllëz

Greqi, sulm me armë në një lokal, plagoset 21 vjeçari shqiptarë

TIRANË - Një ngjarje e rëndë është  shuar ditën  e sotme në Greqi ku një 44 -vjeçar grek është vrarë , ndërsa një shqiptar 21-vjeçar

Zbulohen konkurrentët në festivalin e RTSH

MUZIKE-Edicioni i 53-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Publik Shqiptar do të zhvillohet në datat 26-27 dhe 28 dhjetor në Pallati

Ish-kreu i Gardës rikthehet në Prokurori, dyshime për shpërdorim detyre

TIRANË - Ish-kreu i Gardës së Republikës, Ndrea Prendi, i dënuar me 1 vit burg për vrasjet e demonstruesit Faik Myrtaj, gjatë demonstratës së

Aksionet e INUK, PD: Prishje selektive, miqtë e qeverisë nuk preken

TIRANË - Koordinatori i PD Salianji ka denoncuar edhe sot prishjet, që sipas tij janë selektive. Nga selia blu Salianji tha se bizneset që INUK nu

Bleona ushqehet me

VIP-Bleona Qerreti njihet tashmë për jetën e saj luksoze që bën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës të cilën e ekspozon edhe nëpërmjet rrje

Me shume ...

SPORT

Santos: Ronaldo ka lindur për të thyer rekorde

FUTBOLL-BOTA- Selektori i Portugalisë, Fernando Santos ka thënë se rekordet janë në gjakun e Cristiano Ronaldos. Ylli i Real Madridit ka shkëlqyer me paraqitjet e tij deri më tani gjatë këtij sezoni duke realizuar 16 gola në tetë paraqitje

Zlatan Ibrahimovic: Topin e artë e meritoj unë

FUTBOLL - Sulmuesi i Suedisë dhe Paris Saint-Germain, Zlatan Ibrahimovic pranon se e ka të vështirë të shpallet fitues i Topit të Artë 2014 pasi nuk mori pjesë në Kampionatin botëror. Zlatan Ibrahimovic është në mesin e 23 futbollistëv

Me i miri i Barçes

FUTBOLL-BOTA- Javier Mascherano është shpallur futbollisti më i mirë i Barcelonës për edicionin e kaluar. Argjentinasi është shprehur i lumtur me çmimin kurse ka marrë lëvdata nga presidenti Josep Maria Bartomeu. Nuk është Lionel Mess

Shqiptarët

FUTBOLL -  Edhe pse shqiptarët u  ndëshkuan nga UEFA, duket se betejën morale ata e kanë fituar me kompeticionin më të madh fubollistik. Në faqen e saj të rrjetit social Facebook, UEFA ka fshirë postimin ku bëhej me dije vendimi i marrë

Me shume ...
dielli.al mobile
dielli.al i bashkohet nismes Jo Duhanit

Fut adresen email:

YoWindow.com Forecast by yr.no

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

dielli.al toolbar
horoskopi dielli.al
dielli lojra